אייקון

מקורות מימון

תמונת רקע מחשבון ועט

העמותות הנתמכות מאפשרות למדינה להסתמך על שרותיהן ולהפנות את הפונים הייעודיים לשירותי העמותה. עמותות הן העזרה הנגישה והמיידית אליה יכול כל אזרח לפנות. המדינה מתקצבת את פעילות העמותות באופן שוויוני על פי עמידה בתנאי סף ובקריטריונים שונים לכל פעילות. “משאבים” ממפה עבורכם את התמיכות המתאימות ומנהלת התיק מטפלת ומלווה את התהליך לכל אורכו עד לקבלת התמיכה, ומעבר לכך

תמונת רקע מחשבון ועט

פנייה לקרנות פרטיות היא שונה מהותית מפניה לקרנות ממשלתיות והיא נסמכת על פרויקטים משמעותיים לקהילה, כתיבה מקצועית, יחסי אנוש, ופיתוח קשרים עם בעלי הקרן. אנו נלווה אתכם בכל השלבים, נבצע עבורכם את הכתיבה המקצועית של הבקשה, מילוי דו”חות, נלווה את העמותה לפני ביקור נציג הקרן, נטפל בפרוצדורת המיסויים של קבלת התרומה.

תמונת רקע מחשבון ועט

קרן עזבונות, קרנות הביטוח לאומי, קרנות פיס וטוטו, ועוד רשויות וחברות סמי ממשלתיות מעניקים מיליוני ש”ח בשנה לארגונים ועמותות. ל”משאבים” הידע והגישה למקורות אלו. סיכויי ההצלחה הם מועטים, אך הגשה נכונה, כפי שאנו עושים, מעלה את סיכויי ההצלחה לקבלת המענקים.

תמונת רקע מחשבון ועט

משרדי הממשלה ורשויות מקומיות מפרסמות מכרזים למציאת ספקים.
הגשה למכרזים דורשת ידע מקצועי רב, הכולל איתור של מכרז מתאים, בדיקת הרווחיות של המכרז, הכרת ההיבטים המשפטיים מאחורי ההליך, הצעה באופן תקני מגדילה את הסיכויים לזכות במכרז ולא להיפסל על הסף בשלב שהוא בהליך.
הצוות המקצועי של משאבים, מנוסה בהגשות רבות של מכרזים. החל משלב איתור מכרז המתאים עבורכם, הגשה מקצועית, עד הזכייה במכרז וקבלת המימון.

מכרזים ממשלתיים מעניקים לעמותה עוגן כלכלי ומבוסס לאורך זמן, ומשנה את פעילות העמותה מהתבססות על תרומות, לרוגע פיננסי המבוסס על התקשרות ארוכת טווח עם המדינה.

תמונת רקע מחשבון ועט

בערים המרכזיות ובערי הפריפריה קיים תקציב מיוחד לתמיכה במגזר השלישי. שרותי הרווחה בעיר נעזרים רבות בעמותות ומפנים אליהם אזרחים כאשר ידם קצרה מלהושיע. השלטון המקומי מכיר בשרות החיוני אותו מספקת העמותה לתושבי העיר ומתוך הבנה כי עמותות חזקות תורמות ללכידות החברתית של תושבי העיר, רשויות מקומיות מתקצבות את פעילות העמותות. “משאבים” יודעת לזהות את החיבורים המתאימים ולהגיש בקשות מתאימות עבור העמותה.

תנאי סף בסיסיים לקבלת תמיכה

דרישות סף תנאים ראשוניים בהם העמותה צריכה לעמוד כדי לגשת למבחן תמיכה ממשלתי

1

הגוף רשום ומוכר אצל רשם העמותות

2

אישור ניהול תקין בתוקף

3

שנתיים פעילות בתחום עליו מבוקשת התמיכה

4

מטרות העמותה המפורטות ברשם העמותות תואמות את מבחן התמיכה

5

כפל תמיכות – לא הוקצה סכום אחר מתקצוב המדינה לפעילות זו

כתבו לנו

חייגו למחלקת קשרי לקוחות 03-5745060

או שלחו פנייה ונחזור אליכם. 

פנו אלינו

כתבו לנו info@mashabim.org
חייגו למחלקת קשרי לקוחות 03-5745060
או שלחו פנייה ונחזור אליכם בהקדם >>

דילוג לתוכן