אייקון

כורע בעול הבירוקרטיה? הגיע הזמן שתתחיל לחייך

מנהלי עמותות רבים יזדהו עם מה שנכתוב.

סוף החודש מגיע, ואתה – כמנהל העמותה – עומד חסר עונים מול ערמת תשלומים שכמעט מסתירה אותך. אתה יודע שלא תסגור את הדלת בפני אף אחד שמבקש עזרה. השליחות בוערת בך, אך זרם הפניות אינו פוסק וצרכי עמך מרובים.

אלא, שלעזרה יש מחיר, ושמו כסף. עלות תפעול העמותה דורש הרבה משאבים: תחזוקת המערכת, העובדים, המתנדבים. זה עולה לך בבריאות. איכשהוא בסוף חודש, אתה מצליח להכניס קצת כספים והם הולכים ישר לכיסוי ההוצאות השוטפות.

בואו נעצור כאן. אפשר אחרת. מוסדות ממשלתיים מתקצבים מוסדות שיש להם בדיוק את אותה פעילות כמו של העמותה שלך. אלא שכל מי שמתעסק בבירוקרטיה טובע תחת הנטל. כמה נפלא היה לו יכלו להתפנות למשימות החיוניות להתקדמות העמותה, לפיתוחה ולהמשך עשייה ושימשהו היה דואג לך למימון.

ובכן, תרשו לנו לספר לכם, בזה בדיוק אנחנו מומחים. ארגון “משאבים” יודע לייצר לעמותות עוגנים כלכליים המאפשרים לה המשך עשייה ופיתוח. באמצעות שרות מיקור חוץ לגיוס כספים ממקורות מוסדיים וקרנות, אנו מורידים מעל צוות העמותה את העול הבירוקרטי הכרוך בהליך ההגשה ומאפשרים תכנון שנתי על פי תקציב הכנסות ידוע מראש.

עם מומחיות של עשרים שנה בתחום אנו במשאבים יודעים לחקור לעומק קולות קוראים מתמיכות מוסדיות וקרנות ולהתאים את העמותות השונות למגוון רחב של מקורות תמיכה. כשני עשורים משאבים מגישה מידי שנה אלפי בקשות לתמיכה, תוך הצלבת מידע וביצוע התאמות של עמותה לקריטריונים. יש לנו ניסיון רוחבי של מגוון עמותות מאשכולות שונים וחשיבה אסטרטגית נכונה אשר באמצעותה אנו יכולים לגוון את התמיכות אליהם העמותה ניגשת כיום ולמקסם את גובה התמיכות בכל הגשה.

אם אתה מנהל עמותה שיודע לנצל הזדמנויות ורואה לטווח הרחוק צור קשר עם צוות המומחים של משאבים שיבדקו עבורך אלו עוגנים ניתן לייצב לעמותה שלך על מנת שאתה תשוב ותחייך. לבריאות!

פנו אלינו

כתבו לנו info@mashabim.org
חייגו למחלקת קשרי לקוחות 03-5745060
או שלחו פנייה ונחזור אליכם בהקדם >>

דילוג לתוכן